Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Antifrize Aldom Blue G11 -74°C 1Lt Full Koncentrat

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Antifrize

ABAN14257

I disponueshëm

Antifrizë radiatori full koncentrat G11.

Me bazë Monoethylene Glycol dhe aditivë special.

Siguron mbrojtje afatgjatë ndaj ngrirjes, mbinxehjes dhe korrozionit.

Të përdoret vetëm pasi të perzihet me ujë.

Rekomandohet përzierje 1:1

Masa: 1 Liter

Ngjyra: Blu

AntifrizëUjëPika e ngrirjes
1
1
-37°C
1
2-25°C
1
3-17°C
1
4-12°C

Specifikimet:

shih më poshtë...

Më shumë detaje

450 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Antifrizë radiatori full koncentrat G11.

Me bazë Monoethylene Glycol dhe aditivë special.

Siguron mbrojtje afatgjatë ndaj ngrirjes, mbinxehjes dhe korrozionit.

Të përdoret vetëm pasi të perzihet me ujë.

Rekomandohet përzierje 1:1

Masa: 1 Liter

Ngjyra: Blu

AntifrizëUjëPika e ngrirjes
1
1
-37°C
1
2-25°C
1
3-17°C
1
4-12°C

Specifikimet:

MB 325.0; MB 325.2

MAN 324

GM 1825M; GM 1899M

FORD ESE M97B44A

Chrysler MS7170

SAE J 1941

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Antifrize Aldom Blue G11 -74°C 1Lt Full Koncentrat

Antifrize Aldom Blue G11 -74°C 1Lt Full Koncentrat

Antifrizë radiatori full koncentrat G11.

Me bazë Monoethylene Glycol dhe aditivë special.

Siguron mbrojtje afatgjatë ndaj ngrirjes, mbinxehjes dhe korrozionit.

Të përdoret vetëm pasi të perzihet me ujë.

Rekomandohet përzierje 1:1

Masa: 1 Liter

Ngjyra: Blu

AntifrizëUjëPika e ngrirjes
1
1
-37°C
1
2-25°C
1
3-17°C
1
4-12°C

Specifikimet:

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: