Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Antifrize Adler Red -74°C G12+ 1,5Lt Full-Koncentrat

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Antifrize

W014-015

I disponueshëm

Antifrizë radiatori G12 Plus full koncentrat German Adler, me bazë Monoethylene Glycol.

E përshtatshme për të gjitha sistemet e ftohjes.

Siguron mbrojtje afatgjatë ndaj ngrirjes, mbinxehjes dhe korrozionit.

Masa: 1,5 Liter

Ngjyra: E Kuqe

AntifrizëUjëPika e ngrirjes
1
1
-37°C
1
1.5-25°C
1
2-17°C
1
2.5-11°C

Në përputhje me Standartet Europiane të Cilësisë:

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

900 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Antifrizë radiatori G12 Plus full koncentrat German Adler, me bazë Monoethylene Glycol.

E përshtatshme për të gjitha sistemet e ftohjes.

Siguron mbrojtje afatgjatë ndaj ngrirjes, mbinxehjes dhe korrozionit.

Masa: 1,5 Liter

Ngjyra: E Kuqe

AntifrizëUjëPika e ngrirjes
1
1
-37°C
1
1.5-25°C
1
2-17°C
1
2.5-11°C

Në përputhje me Standartet Europiane të Cilësisë:

ASTM D3306

ASTM D4985

SAE J 1034

AFNOR NF R 15-601

BS 6580

KSM 2142

Miratimet nga Prodhuesit:

MB 325.3

Opel GM QL 130100

JIS K 2234, JASO M325

AUDI, SEAT, SKODA (G12+)

VW TL 774 F (G12+)

VW TL 774 D (G12)

ISUZU

RENAULT 41-01-001/-S Type D

ASTON MARTIN

GM 1899 M

US 6277 M

MAZDA MEZ MN 1210

VOLVO

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Antifrize Adler Red -74°C G12+ 1,5Lt Full-Koncentrat

Antifrize Adler Red -74°C G12+ 1,5Lt Full-Koncentrat

Antifrizë radiatori G12 Plus full koncentrat German Adler, me bazë Monoethylene Glycol.

E përshtatshme për të gjitha sistemet e ftohjes.

Siguron mbrojtje afatgjatë ndaj ngrirjes, mbinxehjes dhe korrozionit.

Masa: 1,5 Liter

Ngjyra: E Kuqe

AntifrizëUjëPika e ngrirjes
1
1
-37°C
1
1.5-25°C
1
2-17°C
1
2.5-11°C

Në përputhje me Standartet Europiane të Cilësisë:

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: