Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Karte memorie Micro SD 32GB Class10 SanDisk Ultra + adaptor

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesore telefonash

ELSD17176-032G

I disponueshëm

Karta SanDisk Ultra 32 GB Class 10 UHS-I SDHC është zgjidhja juaj e përkryer.

Ideale për pajisjet Android dhe kamerat e makinave.

UHS Speed Class U1 dhe Speed Class 10 për regjistrimin dhe luajtjen e videove Full HD.

Shpejtësi e lartë deri në 98MB/s.

Vlerësuar A1 për performancë të lartë të aplikacioneve.

Rezistente ndaj temperaturave, lagështirës, tronditjeve dhe rrezeve X.

Adaptori ju mundëson përdorimin e kartës edhe në pajisje të tjera, PC, laptop, etj.

Specifikime:

shih më poshtë...

Më shumë detaje

2,200 LEK

Shto Hiqe

Karta SanDisk Ultra 32 GB Class 10 UHS-I SDHC është zgjidhja juaj e përkryer.

Ideale për pajisjet Android dhe kamerat e makinave.

UHS Speed Class U1 dhe Speed Class 10 për regjistrimin dhe luajtjen e videove Full HD.

Shpejtësi e lartë deri në 98MB/s.

Vlerësuar A1 për performancë të lartë të aplikacioneve.

Rezistente ndaj temperaturave, lagështirës, tronditjeve dhe rrezeve X.

Adaptori ju mundëson përdorimin e kartës edhe në pajisje të tjera, PC, laptop, etj.

Specifikime:

Model: SDSQUAR-032G-GN6MA

Kapaciteti: 32 GB

Shpejtësia e leximit: deri në 98MB/s

Shpejtësia e videos: C10, U1, A1

Tipi i kartës: Micro SDHC (Secure Digital High Capacity Card)

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Karte memorie Micro SD 32GB Class10 SanDisk Ultra + adaptor

Karte memorie Micro SD 32GB Class10 SanDisk Ultra + adaptor

Karta SanDisk Ultra 32 GB Class 10 UHS-I SDHC është zgjidhja juaj e përkryer.

Ideale për pajisjet Android dhe kamerat e makinave.

UHS Speed Class U1 dhe Speed Class 10 për regjistrimin dhe luajtjen e videove Full HD.

Shpejtësi e lartë deri në 98MB/s.

Vlerësuar A1 për performancë të lartë të aplikacioneve.

Rezistente ndaj temperaturave, lagështirës, tronditjeve dhe rrezeve X.

Adaptori ju mundëson përdorimin e kartës edhe në pajisje të tjera, PC, laptop, etj.

Specifikime:

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: