Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese sedilje mbrojtese per servis

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë servis

AMJ1060

I disponueshëm

Mbulesë sedilje mbrojtëse për servise.

Ideale për të mbrojtur sediljen ndaj papastërtive apo veglave.

Me llastik në pjesën e pasme për tu fiksuar mire me sediljen.

Vendoset dhe hiqet mjaft lehtë.

E përshtatshme për të gjitha llojet e sediljeve.

Bërë nga pëlhurë polypropylen.

Përdorimi: Servise, garazh, tregtarët e makinave, lavazhe, etj.

Paketimi: 1 copë

Më shumë detaje

650 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Mbulesë sedilje mbrojtëse për servise.

Ideale për të mbrojtur sediljen ndaj papastërtive apo veglave.

Me llastik në pjesën e pasme për tu fiksuar mire me sediljen.

Vendoset dhe hiqet mjaft lehtë.

E përshtatshme për të gjitha llojet e sediljeve.

Bërë nga pëlhurë polypropylen.

Përdorimi: Servise, garazh, tregtarët e makinave, lavazhe, etj.

Paketimi: 1 copë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese sedilje mbrojtese per servis

Mbulese sedilje mbrojtese per servis

Mbulesë sedilje mbrojtëse për servise.

Ideale për të mbrojtur sediljen ndaj papastërtive apo veglave.

Me llastik në pjesën e pasme për tu fiksuar mire me sediljen.

Vendoset dhe hiqet mjaft lehtë.

E përshtatshme për të gjitha llojet e sediljeve.

Bërë nga pëlhurë polypropylen.

Përdorimi: Servise, garazh, tregtarët e makinave, lavazhe, etj.

Paketimi: 1 copë

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: