Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shirit izolant fabric 20MM Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë servis

SMSI4440

Ska gjendje

Shirit nastro izolant prej cope.

Për izolimin e fijeve elektrike të automjeteve.

Rezistente për temperatura të larta.

I qëndrueshëm, i fortë dhe fleksibël.

Ngjyra: E Zezë

Gjerësia: 20 mm

Më shumë detaje

300 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Shirit nastro izolant prej cope.

Për izolimin e fijeve elektrike të automjeteve.

Rezistente për temperatura të larta.

I qëndrueshëm, i fortë dhe fleksibël.

Ngjyra: E Zezë

Gjerësia: 20 mm

  • Gjerësia: 20 mm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shirit izolant fabric 20MM Black

Shirit izolant fabric 20MM Black

Shirit nastro izolant prej cope.

Për izolimin e fijeve elektrike të automjeteve.

Rezistente për temperatura të larta.

I qëndrueshëm, i fortë dhe fleksibël.

Ngjyra: E Zezë

Gjerësia: 20 mm

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: